Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

30.6.2017 - 1.7.2017 2:00

NOAPTE LA AMBASADĂ ★ Ƒ V ℓ C R V М ★ OK CORRAL ★ OVIDIU ANTON

Jenom jedna noc v roce, kdy je otevřeno celé České centrum a Velvyslanectví ČR v Bukurešti , která je závěrečnou vernisáží výstavy, po níž následuje zahradní párty na betonu.

 

 

20:00 Závěrečná vernisáž výstavy Ovidiu Anton: Home is where my problems are

Hlavní linkou samostané výstavy Ovidia Antona jsou práce, které se zaměřují na zdůraznění několika významných a současných fenoménů, jež se v našem životním prostoru staly jakousi samozřejmostí. Neboť se vzrůstající dynamikou, ale i určitou komplikovaností našeho života, je čím dál problematičtější rozeznávat původní kulturní, sociální a politické jevy, které posléze splývají se současnou realitou. Antonovy práce akcentují především reálné situace, které jsou přetočeny nebo mírně posunuty do roviny, v níž je možné vnímat další důležité významy.

Součástí výstavy je také instalace kreseb 3 m2 of Anarchy, která se postupně rozrůstá od roku 2015. Kresby vznikají fotografickou dokumentací, jež je postupně překreslena do jednotného formátu 50x50 cm. Práce původně vznikla pro OFF-Biennale Budapešť 2015.

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

22:00 Dj - OK Corral

OK Corral, Jakab a Bogdan Tiberiu Danciu, byl založen na konci roku 2007. Jejich láska k hudbě je postupně vedla přes mnoho hudebních žánrů až k současnému přístupu k taneční hudbě. Jejich styl  je snadno identifikovatelný, s vlivy funk, disco a house.

https://soundcloud.com/okcorral

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

00:00 Dj - ƒ v ℓ c r v м

Fvlcrvm je projekt Pištu Kráľoviča, který  založil skupinu Nvmeri. Debutové EP Notch mu přineslo uznání na klubové scéně. Jeho zvuk je mix hudebních trendů posledních let v Los Angeles, New Jersey a Tokiu, jako Jersey Club, Footwork, Future Beats, Grime a další. Ale melodičnost skladeb pochází z doby, kdy hudebník coby dítě zpíval evangelickou hudbu se sborem, s nímž navštívil celou Evropu.

https://soundcloud.com/fvlcrvm

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

Vstup na akci je zdarma. Facebook: https://www.facebook.com/events/677737092420587

Akci podporuje Staropramen.

Místo konání:

Strada Ion Ghica 11, Sector 3
30045 Bukurešť
Rumunsko

Datum:

Od: 30.6.2017
Do: 1.7.2017 2:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala