Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.11.2017 18:00

Pozvánka k diskusi: Uprchlík v Rumunsku

České centrum spolu s Amnesty International Bucharest Group vás zve k diskusi na téma Uprchlík v Rumunsku. Diskuse se bude konat ve čtvrtek 16. listopadu od 18:00 hodin v hostujícím Českém centru.

V souvislosti s nárůstem počtu uprchlíků překračujících Rumunsko chtějí aktivisté AIBG informovat a citlivě upozornit rumunskou veřejnost na práva uprchlíků a žadatelů o azyl. Zároveň se aktivisté snaží přimět rumunské obyvatelstvo k diskusím o aktuální situaci uprchlíků v Rumunsku.Debata bude probíhat formou dialogu mezi zástupci institucí s příslušnými pravomocemi a diváky. Na akci vystoupí pan Mircea Mocanu, hlava misí Mezinárodní organizace pro migraci v Rumunsku a paní Ioana Barbu z nadace Schottener.

*Účast na akci je zdarma. Rezervaci míst proveďte, prosím, na základě následujícího formuláře: https://goo.gl/forms/5bzmzju3xtSrUZIC3
**Amnesty International je největší mezinárodní organizací zabývající se lidskými právy. Získala Nobelovu cenu za mír a je přítomna ve více než 150 zemích světa.
***Amnesty International Bucharest Group je první skupinou aktivistů Amnesty v Rumunsku a je nejaktivnější ve východní Evropě a ve střední Asii. Amnesty International Bucharest Group je legálně přidružená k Amnesty International v Německu.

Místo konání:

Strada Ion Ghica 11, Sector 3
30045 Bukurešť
Rumunsko

Datum:

16.11.2017 18:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala